Hakkımızda

Çanakkale Flowers

Çanakkale Flowers, özel günlerinizde sevdiğiniz kişilere göndermek amacıyla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, alanında uzman çiçekçiler tarafından özenli bir şekilde tasarlanmış olan birbirinden şık çiçek çeşitleri, Çanakkale kalitesiyle ve güvencesiyle insanların beğenisine sunulur.

Çiçek kategorisi içinde; katılmayacağınız açılışlara tebriklerinizi sunmak, kutlama ve anma gibi farklı törenlerde yani orada olamasanız dahi adınızın yer almasını sağlamak için tercih edebileceğiniz çok sayıda kaliteli ürün yer alır. Hem şık hem de zarif tasarımları ile göz dolduran; farklı çiçek türlerinin değişik renkleri ile hazırlanan çiçek seçenekleri arasından, sizler de yakınlarınıza göndermek adına uygun bir alternatif rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farklı kişiler ve durumlar için ideal sayılan, son derece taze çiçeklerin kullanılarak hazırlandığı çelenk çeşitlerinin tamamını sayfamız üzerinden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri istediğiniz an, istediğiniz yerden online şekilde sipariş ederek ulaşmasını istediğiniz yere güvenli teslimat yardımıyla yollayabilirsiniz! Üstelik Çanakkale içerisinden verilen siparişler aynı gün içinde teslim edilir.

Misyonumuz

  • Müşteriye yakın, tam anlamıyla memnuniyet odaklı olan bir marka haline gelmek.
  • Markamızın hizmet verdiği alanda en iyi olarak devam etmek.
  • Sunduğumuz ürünlerde, müşterilere keyifli bir deneyim yaşatmak.
  • Ürün tasarımlarımızı yenilikçi bir ruhla yaparak, değerlerimizi kalitemize yansıtmak.
  • Kusursuz ürün alanında sektörde öncü bir marka olmak.

Vizyonumuz

  • Sektörde dağıtım ve tasarım konusunda öncü olan bir firma şeklinde tanınmak.
  • Sunduğumuz hizmetlerle yerel bir markadan daha fazla haline gelip, her zaman son bulacak geniş kitlelere hitap etmek.

Çanakkale Çiçekci
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çanakkale Flowers
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:00
×
Whatsapp   Ara